Ortak Alan Kullanımı Hakkında

Okulların tatil olması nedeniyle Çocuklarımızın Site Ortak Alanlarında Akşam Geç Saatlere kadar Gürültülü şekilde koşuşturmaları veya oturup gürültülü bir şekilde konuşup şakalaşmalarından Yoğun Bir Şekilde Şikâyetler almaktayız.

Malumunuz Yaz Olması sebebiyle Camları Açık Yatan Komşularımız Hafta İçi Erken Kalkıp İşe Gidecek Olan veya Hasta Olan Komşularımızı da Düşünerekten

Site Ortak Alan Kullanım Saat’lerini

Hafta İçi Saat:22.00,a kadar.

Hafta Sonu Saat: 23.00,a Kadar olup bu zaman Kurallarına uyulmasını Önemle Belirtiriz.

 

61 ADA YÖNETİMİ

 

————-GÜNCELLEME—————

Değerli Komşularımız,

Gelen yoğun şikâyetler üzerine 11.06.2017 tarihinde 61 Ada Akasya 2 Site Yönetim Kurulunun.
Toplanarak almış olduğu karar gereği sitemizin “Ortak Alanlarının Kullanımı” hakkında tarafınıza 15.06.2017 tarihinde yollamış olduğumuz “Site ortak alanlarının kullanım saatleri” ile ilgili duyurumuz bazı komşularımız tarafından “Site Yönetimi ortak alanlardaki oyun sahalarına yasaklama getirdi” şeklinde algılanarak yanlış anlaşıldığını üzüntüyle görmekteyiz. Bu nedenle aşağıda yazılı açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur.

Yollamış olduğumuz önceki duyuruda ortak alanlarda her hangi bir yasaklama olmadığını hatırlatır, sitemizde oturan çocuklarımızın gürültü etmeden ve başkalarına rahatsızlık vermeden özgürce oynamalarını desteklediğimizi belirtiriz.

Ayrıca güvenlik açısından, çocuğu bahçede oynayan ebeveynlerden, çocuklarını herhangi bir kazaya uğramamaları için oyun sahalarında denetlemelerini istirham ederiz.
Ailelerin bu konuda hassasiyet göstereceğini umar, saygılarımızı sunarız.

61 Ada Akasya 2 Site Yönetimi